Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні колеги, депутати селищної та районної ради всіх скликань, члени виконавчого комітету, муніципальні службовці, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування та активісти органів муніципальної служби! І усі громадяни, виборці, які вболівають за проблеми Сосниччини, дбають про розквіт і зростання селища!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це – справді знакове свято. Адже у нас є право і можливість захищати та реалізовувати свої інтереси. Робити наш край таким, яким його хоче бачити кожен із нас – сучасним, зручним і комфортним для життя.

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. А наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція працівників муніципальної служби є гідним внеском у розбудову нашої громади і держави.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за їхню працю та бажаю Вам міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку громади, відродженню сіл, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада