Привітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Ваша сфера грає одну з головних ролей в нашому житті, адже величезна роль в збереженні культурної спадщини належить і всім тим, хто займається просвітницькою, освітньою та іншою діяльністю в даній сфері: працівникам музеїв і бібліотек, викладачам дитячих художніх і музичних шкіл, майстрам народного мистецтва, співробітникам будинків культури та керівникам творчих колективів. Тому, і для відомих письменників, і для скромних бібліотекарів 18 років тому було прийнято рішення про заснування спільного професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Люди вашої професії – яскраві, творчі, ініціативні, віддані своїй справі. Ви допомагаєте талантам реалізуватися в культурі і мистецтві, розкриваєте творчу енергію жителів Сосниччини.

У день професійного свята прийміть слова щирої вдячності за вашу плідну і потрібну людям працю, постійний творчий пошук, за готовність і надалі зберігати і примножувати культурні традиції в ім’я відродження духовності, людяності, добра і взаєморозуміння.

Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, творчого пошуку і нових досягнень!

Нехай у Вашому житті кожен день буде насиченим, яскравим і повним вражень.

Добра Вам і любові!

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний