Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання на території с. Спаське

УКРАЇНА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Чернігівської області
  Р І Ш Е Н Н Я № 80

Керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою КМУ № 869 від 01 червня 2011 року (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291), ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сосницької селищної ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів на території с. Спаське Сосницької селищної ради, які надає КП  «Посейдон Плюс»,  в наступних розмірах:

централізоване водопостачання

для всіх категорій населення                     – 21,50 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

Структура тарифу на централізоване водопостачання (додаток 1) по КП  «Посейдон Плюс» додається.

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Спаської сільської ради № 146 – VIII від 10.07.2018 року «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання на території Спаської сільської ради» з моменту введення в дію встановлених тарифів.
  2. Встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій населення на території с. Спаське, які надає КП «Посейдон – Плюс»,  вводяться в дію з 15 квітня 2021 року.
  3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Сосницької селищної ради.

5.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 Селищний  голова                                                                 А. Д.  Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: