Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання на території с. Спаське

СОСНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Чернігівської області
  Р І Ш Е Н Н Я № 80

Керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою КМУ № 869 від 01 червня 2011 року (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291), ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сосницької селищної ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів на території с. Спаське Сосницької селищної ради, які надає КП  «Посейдон Плюс»,  в наступних розмірах:

централізоване водопостачання

для всіх категорій населення                     – 21,50 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

Структура тарифу на централізоване водопостачання (додаток 1) по КП  «Посейдон Плюс» додається.

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Спаської сільської ради № 146 – VIII від 10.07.2018 року «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання на території Спаської сільської ради» з моменту введення в дію встановлених тарифів.
  2. Встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій населення на території с. Спаське, які надає КП «Посейдон – Плюс»,  вводяться в дію з 15 квітня 2021 року.
  3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Сосницької селищної ради.

5.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Селищний  голова                                                                 А. Д.  Портний