Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання на території с. Змітнів

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою КМУ № 869 від 01 червня 2011 року (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291), ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сосницької селищної ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів на території с. Змітнів Сосницької селищної ради, які надає КП  «Атлант»,  в наступних розмірах:

централізоване водопостачання

для всіх категорій населення – 22,50 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

Структура тарифу на централізоване водопостачання (додаток 1) по КП  «Атлант» додається.

2.Вважати таким, щовтратило чинність рішення виконкому Змітнівської сільської ради  № 113 від 10.02.2020 року «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання  на території Змітнівської сільської ради» з моменту введення в дію встановлених тарифів.

3.Встановленітарифи на послуги з централізованого водопостачання  для всіх категорій населення  на території с. Змітнів, які надає КП «Атлант»,  вводяться в дію з 01 червня 2021 року.

4.Оприлюднитидане рішення  на офіційному сайті Сосницької селищної  ради.

5.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Селищний  голова                                                                 А. Д.  Портний