Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Сосницької селищної ради

Керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою КМУ № 869 від 01 червня 2011 року (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291),ст. 28, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сосницької селищної ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території Сосницької селищної ради, які надає КП  «Сосницьке комунально-житлове управління»,  в наступних  розмірах:

централізоване водопостачання

для населення                                                     – 24,59 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

для бюджетних установ та інших споживачів   – 24,59 грн. за 1 м .куб. з ПДВ.

централізоване водовідведення

для населення                                                     – 34,88 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

для бюджетних установ та інших споживачів   – 34,88 грн. за 1 м .куб. з ПДВ.

Структура тарифу на централізоване водопостачання (додаток 1) та централізоване водовідведення (додаток 2) по КП «Сосницьке комунально-житлове управління» додається.

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Сосницької селищної ради № 111 від 15.07.2020 року «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Сосницької селищної ради» з моменту введення в дію встановлених тарифів.
  2. Встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території Сосницької селищної ради, які надає КП «Сосницьке комунально-житлове управління», вводяться в дію з 01 січня 2021 року.
  3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Сосницької селищної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

Селищний голова                                                      А. Д.  Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: