Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Сосницької селищної ради

Керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою КМУ № 869 від 01 червня 2011 року (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291),ст. 28, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сосницької селищної ради ВИРІШИВ:

1.Встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території Сосницької селищної ради, які надає КП  «Сосницьке комунально-житлове управління»,  в наступних  розмірах:

централізоване водопостачання

для населення                                                     – 24,59 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

для бюджетних установ та інших споживачів   – 24,59 грн. за 1 м .куб. з ПДВ.

централізоване водовідведення

для населення                                                     – 34,88 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

для бюджетних установ та інших споживачів   – 34,88 грн. за 1 м .куб. з ПДВ.

Структура тарифу на централізоване водопостачання (додаток 1) та централізоване водовідведення (додаток 2) по КП «Сосницьке комунально-житлове управління» додається.

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Сосницької селищної ради № 111 від 15.07.2020 року «Про тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Сосницької селищної ради» з моменту введення в дію встановлених тарифів.
  2. Встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території Сосницької селищної ради, які надає КП «Сосницьке комунально-житлове управління», вводяться в дію з 01 січня 2021 року.
  3. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Сосницької селищної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                      А. Д.  Портний