Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018року за № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності» КП «Сосницьке комунально-житлове управління» публікує проект рішення виконавчого комітету Cосницької селищної ради «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення побутових відходів)»:

Розглянувши звернення начальника комунального підприємства «Сосницьке комунально-житлове управління»   О.А. Сороки, від 28.12.20 № 04-19/2277 про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, керуючись статтями 28,30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.4,10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет   селищної  ради вирішив:

Встановити з 01.02.2021 року тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами в розмірах:

1.1 Вивезення твердих побутових відходів

–  населення                                           –  130,47 грн. за 1м3 (з ПДВ)

–  бюджетні організації                        – 130,47 грн. за 1м3  (з ПДВ)

–  інші споживачі                                   –  130,47 грн. за 1м3 (з ПДВ)

1.1 Захоронення твердих побутових відходів

–  населення                                           –  28,87 грн. за 1м3 (з ПДВ)

–  бюджетні організації                        – 28,87 грн. за 1м3  (з ПДВ)

–  інші споживачі                                   –  28,87 грн. за 1м3 (з ПДВ)

1. Рішення виконавчого комітету  Сосницької селищної ради № 67 від 15.05.2018 року “Про встановлення тарифів на розміщення  твердих побутових відходів ” вважати таким , що втратило чинність.
  2. Рішення виконавчого комітету  Сосницької селищної ради № 56 від 16.04.2019 року “Про затвердження тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів ” вважати таким , що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (Карета Ю.І.).

Селищний голова                              А.Д.Портний