Продовжуємо працювати над розробкою Стратегії розвитку громади

23 листопада у Сосниці відбулося чергове, уже четверте за рахунком, засідання робочої групи з розробки стратегії громади.

За результатами попередніх засідань робочих груп було напрацьовано бачення якою ж має бути Сосницька громада, які стратегічні цілі повинні бути реалізовані, щоб забезпечити комфортне, безпечне та економічно розвинуте середовище для кожного жителя.

На попередньому засіданні група працювала над трансформацією визначених та найбільш важливих проблем громади в конкретні завдання й цілі. У результаті проведеної роботи провели відбір зібраних проектних ідей і технічних завдань для їхньої реалізації.

Модерував обговорення та працював з членами робочої групи Володимир Бойко – радник із питань регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Весь час безпосередню участь в роботі над стратегією громади брав участь селищний голова Андрій Портний.

В другій половині дня до нас приєдналася делегація представників програми U-LEADразом із директором Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування Іриною Кудрик та проектним менеджером з економіки та торгівлі представництва Європейського Союзу у Республіці Білорусь Олексієм Вавохіним.

Сосницька селищна рада