Продовжуються роботи по відновленню електропостачання від наслідків негоди

За інформацією головних інженерів та старших майстрів дільниць АТ «Чернігівобленерго» на території Сосницької селищної ради тривають аварійно-відновлювальні роботи  повітряних ліній електропостачання.

Станом на 18 грудня залишаються знеструмленими 2 ЛЕП 10 кВ.

Без електропостачання залишаються мешканці частини вулиць смт Сосниця, сіл Вільшане, Гай, Полісся, Матвіївка, с. Кудрівка, частина мешканців сіл Чорнотичі і Хлоп’яники, с. Лави, Волинка, Масалаївка, частина абонентів с. Загребелля, с. Бутівка, знеструмленими залишаються абоненти сіл Прогони, В.Устя, Долинського, Польового, Бондарівки.

На місці усунення пошкоджень ліній електропостачання працюють 3 аварійні бригади Корюківської дільниці.

• Поновлення електропостачання населених пунктів бувших Бутівської та Великоустівської сільських рад планується завершити сьогодні (працюють 3 аварійно-відновлювальні бригади Борзнянської дільниці).
  • Зламані опори стовпів у селах Лави та Волинка, залишаються відключеними 4 трансформаторні підстанції у с. Волинка і 1 трансформаторна підстанція у с. Прогони. На місці для поновлення електропостачання працюють 5 бригад Менської дільниці.
  • Відновлення електропостачання частини вулиць смт Сосниця планується здійснити сьогодні.