Провели «бюджетний» семінар для депутатів та службовців селищної ради

Минулого тижня для депутатів та службовців Сосницької селищної ради провели навчальний семінар, організований Міжнародним Республіканським інститутом у рамках проекту USAID.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова селищної ради Андрій Портний, який побажав всім ефективної роботи.

Спікерів семінару – депутатку Черкаської обласної ради III-VI скликань, голову ГО «Українська жіноча демократична мережа», головного медичного спеціаліста департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Любов Майбороду та експерта, керівника програми практичної політики в Інституті Політичної Освіти Олександра Солонтая, представив керівник проекту Олександр Примостко.

На семінарі говорили про особливості бюджетного процесу у селищній раді та проводили практичні вправи.

З допомогою цього семінару посадові особи та депутати можуть зробити більш ефективною свою взаємодію з громадою, навчитися повніше представляти їхні інтереси, підвищити фахові навички і таким чином покращувати виконання своїх обов’язків та завдань.

Сосницька селищна рада