Провели виїзну нараду з питань стану впровадження енергоефективних заходів

Сосницький селищний голова Андрій Портний та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Ігор Кустенко разом з представниками підрядної організації відвідали заклади освіти громади, де зараз тривають роботи з впровадження енергоефективних заходів.

Зокрема вони оглянули будівлі навчальних закладів, як саме відбуваються роботи, окреслили можливі зміни та обговорили технічні моменти щодо доопрацювань.

Відповідні роботи за кошти з державного бюджету проводяться у Чорнотицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Волинківській ЗОШ І-ІІІ ст. та Загребельській ЗОШ І ст. (в тому числі і ЗДО «Джерельце»).

В цих закладах було замінено старі дерев’яні вікна та двері на нові енергозберігаючі, а також здійснено утеплення покрівлі горища мінеральною ватою.

По переду залишились оздоблювальні роботи по облаштуванню укосів.