Реагуючи на публікацію в газеті «Час» повідомляємо

Стан здоров’я людей значною мірою залежить від якості питної води, яку вони споживають.

На території населених пунктів Сосницької селищної ради розташовано 74 громадських колодязі, практично всі вони потребують постійного очищення. Селищна рада не стоїть осторонь даної проблеми і у міру можливості вживає заходів по їх очищенню, з метою покращення якості питної води.

У минулому році власними силами вдалося очистити 2 колодязі. Проте, враховуючи їх значну кількість, виконати всі роботи власними силами ми не маємо можливості.

Громадська організація «Дитячий фонд Чернігівщини» погодилась, найняла людей із Сумщини і надала нам безкоштовну допомогу в очищенні 10 громадських колодязів (їх умовою було незначне їх віддалення). А тому було відібрано 6 колодязів у Сосниці і 4 – у Загребеллі (які відібрав в. о. старости).

Контроль якості очищення колодязів здійснювала громадська організація.

У всіх очищених колодязях, згідно укладеної угоди Сосницьким районним лабораторним відділенням (бувша СЕС) було продезинфіковано воду.

Враховуючи незадовільний стан верхніх кілець частини колодязів, у 6 з них було замінено кільця (4 у Сосниці і 2 у Загребеллі) і враховуючи більший діаметр нового кільця, в межах фінансової можливості у 3-х з них було перероблено накриття.

У Загребеллі кільця було замінено у 2-х колодязях, зроблено накриття в одному. В іншому улаштування накриття планується зробити до середини вересня.

Тому, просимо населення Загребелля з розумінням поставитись до вирішення даного питання.

В Чорнотичах також замінили накриття на 2-х колодязях, а ще оновили огородження.