Реконструкція вуличного освітлення в Сосниці продовжується

Налагоджена система вуличного освітлення є важливою складовою. І тому для того, щоб мінімізувати енергоспоживання та водночас підвищити рівень якості освітлення в нашому селищі було прийнято рішення провести реконструкцію вуличного освітлення: встановити нові та замінити наявні світильники з лампами розжарення і ДРЛ на світлодіодні.

Переваги LED освітлення: великий термін експлуатації світлодіодів; велика економія споживаної енергії; екологічна безпека; не вимагають обслуговування протягом користування; стійкість до механічних впливів завдяки корпусу з алюмінію і небиткого пластика; повна відсутність в спектрі ультрафіолетового випромінювання; широкий діапазон робочих температур; відсутність мерехтіння; миттєвий запуск і вихід на робочий режим по освітленості; відсутність великих струмів запуску; спектр випромінювання близький до сонячного світла, що покращує сприйняття кольорів та ін.

Таким чином на протязі попередніх тижнів роботи проводилися по вулицях:

  • вул. Зелена. Проведено нову лінію вуличного освітлення, та встановлено два додаткових ліхтаря.
  • вул. Рокосовського, Освіти, Покрівська, Квіткова та провулки квіткової. Було замінено зіпсовані застарілі лампи на сучасні світодіодні.
  • вул. Л. Українки, Б. Хмельницького, Грушевського, Троїцька, Чернігівська, Вишнева, М. Полторацького. Всі лампи, зіпсовані і застарілі справні були замінені світодіодними.
  • 5-й пров. Гоголя, пров. Корнєва. Замінили лампи на сучасні і встановили додатковий ліхтар.
  • вул. Суворова. Поставили додатковий ліхтар.

Роботи по модернізації вуличного освітлення продовжуватимуться. Протягом поточного року планується освітити й інші вулиці.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: