Реконструкція вуличного освітлення

Система вуличного освітлення Сосниці використовує трохи більше 1000 світильників. З огляду на теперішній стан зовнішнього освітлення, необхідно визнати, що він, за невеликим винятком, є незадовільним для великих міст і майже критичним для районних центрів і селищ.

Близько 90% вуличних світильників не відповідали вимогам сучасних нормативів.

Експлуатація старих, фізично зношених світильників, в яких характеристики відбивачів і розсіювачів знижена (ККД 25-40%), використання малоефективних джерел світла (ламп розжарення і ламп ДРЛ) є незадовільним нормативом, який не тільки не ефективним, але і не економічно вигідним.

Щоб підвищити рівень освітленості і значно зменшити енергоспоживання було прийнято рішення провести реконструкцію вуличного освітлення. Заміни світильники з лампами розжарення і ДРЛ на світлодіодні світильники.

Таким чином в кінці 2015 року було зроблено техніко-економічне обґрунтування та прийнято рішення замовити робочий проект, яким буде передбачено модернізацію системи вуличного освітлення селища Сосниця.

В серпні 2016 року почалися роботи по заміні неефективних ламп на світлодіодні.

А на даний час тривають роботи по модернізації на вулицях Троїцька, Довженка, Корнєва, Освіти, Якова Скидана, пр. Гагаріна, Чернігівська, Грушевського та інших, де проводять нову проводку та замінюють ліхтарі.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: