Реконструкція вуличного освітлення

Система вуличного освітлення Сосниці використовує трохи більше 1000 світильників. З огляду на теперішній стан зовнішнього освітлення, необхідно визнати, що він, за невеликим винятком, є незадовільним для великих міст і майже критичним для районних центрів і селищ.

Близько 90% вуличних світильників не відповідали вимогам сучасних нормативів.

Експлуатація старих, фізично зношених світильників, в яких характеристики відбивачів і розсіювачів знижена (ККД 25-40%), використання малоефективних джерел світла (ламп розжарення і ламп ДРЛ) є незадовільним нормативом, який не тільки не ефективним, але і не економічно вигідним.

Щоб підвищити рівень освітленості і значно зменшити енергоспоживання було прийнято рішення провести реконструкцію вуличного освітлення. Заміни світильники з лампами розжарення і ДРЛ на світлодіодні світильники.

Таким чином в кінці 2015 року було зроблено техніко-економічне обґрунтування та прийнято рішення замовити робочий проект, яким буде передбачено модернізацію системи вуличного освітлення селища Сосниця.

В серпні 2016 року почалися роботи по заміні неефективних ламп на світлодіодні.

А на даний час тривають роботи по модернізації на вулицях Троїцька, Довженка, Корнєва, Освіти, Якова Скидана, пр. Гагаріна, Чернігівська, Грушевського та інших, де проводять нову проводку та замінюють ліхтарі.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: