Ремонтують автомобільну дорогу «Сосниця – Шаповалівка»

Сосницька селищна рада за останній рік отримала чимало звернень громадян і депутатів щодо незадовільного стану твердого покриття автомобільної дороги в напрямку Сосниця – Шаповалівка. Особливу уваги звертали на ділянку дороги, що проходить через село Мале Устя, де асфальтове покриття знаходилося у вкрай незадовільному стані і потребувало проведення ремонтних робіт.

Адже велика кількість вибоїн та пошкоджень, не давала можливості безпечно рухатись автотранспорту, зокрема і шкільному автобусу, який у навчальний період підвозить дітей з села до Сосницької гімназії.

З цією проблемою Сосницька селищна рада звернулася до служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

І ось днями на дорозі Т-2521 «Сосниця – Шаповалівка» розпочався ремонт. Тут працює 4 бригади автодору, які найближчими днями успішно виконають свою роботу.

Тож висловлюємо велику подяку службі автомобільних доріг Чернігівської області та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Маємо надію, що ремонт прослужить довгий час.