Робоча зустріч між працівниками органу пробації та співробітниками виконавчої служби

Між Сосницьким районним сектором з питань пробації та Сосницьким районним відділом державної виконавчої служби налагоджено тісну співпрацю. Не рідко бувають випадки, коли особи, які перебувають на обліку органу пробації, мають заборгованості за виконавчими листами. Крім того, постанови про притягнення до адміністративної відповідальності щодо засуджених органи національної поліції та суди передають на виконання до державної виконавчої служби. Саме для того, щоб своєчасно реагувати на вчинені клієнтами пробації правопорушення та проводити з ними профілактичну роботу і необхідна взаємодія та обмін інформацією між службами.

23 квітня 2019 року проведено робочу зустріч за участю начальника Сосницького районного сектору з питань пробації Ольги Циганок, головного державного виконавця Надії Пасічник та головного спеціаліста Сосницького районного відділу ДВС Людмили Єсипенко.

На зустрічі обговорені  питання, що стосуються належного виконання постанов суду про застосування до боржників суспільно корисних робіт. А також визначені механізми подальшої взаємодії та співпраці, серед яких виокремлено ефективність таких інструментів співпраці як, узгодження спільних дій, участь у спільних нарадах з проблемних питань, надання взаємної методичної та консультаційної допомоги.

Начальник Сосницького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Ольга Циганок