Робочий візит Анатолія Євлахова у Чорнотичі

У середу, 11 липня, народний депутат України Анатолій Євлахов здійснив черговий робочий візит в округ. Цього разу метою його візиту стала наша Сосницька ОТГ, а саме с. Чорнотичі, яке сьогодні святкує День села.

Свою поїздку Анатолій Євлахов розпочав із новоствореного дитячого садочка. Зустріч розпочалась на дитячому майданчику, де народний депутат поспілкувався з присутніми дітьми і порадував їм книги.

Потім завідуюча дитячого садочка провела екскурсію по приміщенню, розповіла про проблеми і потреби садочка: приміщення отоплює старий котел, який потребує заміни; потрібен пилосос для прибирання; не вистачає другого комплекту постільної білизни.

Після відвідування одного навчального закладу народний депутат завітав до іншого – Чорнотицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

В школі поспілкувалися з педагогами, під час чого підняли ряд важливих питань: відсутність в селі стабільного Інтернету,  заміна в будівлі школи старих вікон і ремонт стін, вуличне освітлення, будівництво амбулаторії та укладення 1,6 км асфальтного покриття.

На завершення зустрічі учням подарували нові м’ячі для занять з фізкультури.

Наприкінці робочої поїздки народний депутат відвідав Свято-Дмитрівську церкву, де отець Ярослав розповів про історію цієї пам’ятки архітектури.

Сосницька селищна рада