Розпочали роботи по реконструкції котельні в ДНЗ «Сонечко»

На початку цього тижня підрядник розпочав роботи по реконструкції котельні, теплотраси та насосного обладнання в ДНЗ «Сонечко». В процесі робіт буде замінено труби теплотраси, на попередньо ізольовані, що зменшують втрати тепла до 2%, відремонтовано приміщення старої котельні (замінено вікна, двері та інші супутні роботи), встановлено два твердопаливних котли по 90 КВт, один з яких буде працювати на щепі з автоматичною подачею палива, встановлено насосне та фільтрувальне обладнання.

Об’єкт фінансується за рахунок Державного фонду регіонального розвитку – 620 тис. грн. та співфінансування з місцевого Сосницького бюджету – 410 тис.грн.

І знову, завдячуючи співпраці з ОДА, народним депутатом України Анатолієм Євлаховим, депутатським корпусом селищної ради, роботи вдалося розпочати і вони обов’язково будуть завершені до настання холодів.

Сосницька селищна рада