Розпочато роботу над оновленням Стратегії розвитку на період до 2025 року

Вчора відбулося перше засідання робочої групи зі стратегічного планування, яка починає працювати над оновленням та покращенням Стратегії розвитку Сосницької громади на період до 2029 року.

Нагадаємо, що наша громада цей стратегічний документ вже має. Він отримав схвальні відгуки від зовнішніх експертів, однак існуюча стратегія не охоплює розвиток тих територій, які доєдналися до громади у кінці 2020 року.

Робоча група, яка буде визначати основні виклики і проблеми для громади та способи їх подолання, була сформована з представників бізнесових кіл, освіти, громадських організацій, молоді, депутатів селищної ради, працівників виконавчого комітету, старост.

Модерувати процес, надавати нам знання та допомогу будуть представники експертної групи з діагностики громади від програми #DOBRE, а саме Магдалена Братко, Оксана Колісник та директор навчального центру фундації розвитку місцевої демократії (Польща) Пшемислав Фенрих.

Перше засідання робочої групи насамперед мало ознайомчий характер. Присутні заслухали, що таке, власне, стратегія розвитку, стисло ознайомилися з існуючим стратегічним документом, та узгодили подальший план роботи.

Попереду у нас ще 4 зустрічі, які пройдуть приблизно з інтервалом у 4 тижні.

Варто зазначити, що процес формування Стратегії розвитку відбуватиметься у постійній співпраці з жителями громади, а готовий проект документу обов’язково пройде через громадські слухання.