Рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед дітей ДНЗ «Калинка»

Весняний період – час, коли все населення, яке має власне господарство чи присадибні ділянки займається польовими роботами. Саме весною досить часті випадки виявлення вибухонебезпечних предметів.

І хоча час від закінчення війни вимірюється вже десятиліттями, неодноразово приходить інформація про знаходження різних вибухонебезпечних предметів тих часів.

У наш час можна знайти вибухонебезпечні предмети у ході будівельних робіт, при проведенні сільськогосподарсько-польових робіт (особливо часто навесні та восени), під час весняної повені, збору металобрухту, екскурсій, туристичних походів, відпочинку дітей в оздоровчих таборах. Лихо трапляється ще й внаслідок несанкціонованого пошуку, збору та нелегальної реалізації елементів боєприпасів та металобрухту з подальшим використанням.

Так щорічно на території і нашого району мають місце випадки виявлення вибу­хонебезпечних предметів – боєприпасів часів другої світової війни.

Тому з метою запобігання виникнення надзвичайних подій серед дітей працівники Сосницького РС УДСНС провели роз’яснювальну роботу серед дітей в ДНЗ «Калинка», під час якої роз’яснили дітям про небезпеку, яку становлять вибу­хонебезпечні предмети і що потрібно робити при їх виявленніу чи щось подібного до них: не торкатися знахідок і не дозволяти це робити нікому іншому, запам’ятати дорогу до того місця, де була виявлена знахідка і негайно сповістити дорослих про знайдені підозрілі предмети.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: