Селищний голова оглянув об’єкти будівництва на території громади

Сьогодні сосницький селищний голова Андрій Портний здійснив робочу поїздку, де проінспектував стан виконання будівельних робіт, які наразі тривають в громаді.

Він оглянув будівлю садочка «Сонечко», де продовжуються роботи з реалізації найбільшого за обсягами залучених ресурсів проекту нашої громади в 2019 році.

Цього ж дня голова громади відвідав будівництво сучасного Центру надання адміністративних послуг. Нагадаємо, що з’явиться новий ЦНАП на місці колишньої дитячої бібліотеки, де буде проведено реконструкцію приміщення. Він буде оснащений комп‘ютерною технікою, меблями, різним обладнання, віддаленими робочими місцями в селах Волинка, Чорнотичі, Пекарів, та інше.

В рамках робочої поїздки Андрій Портний також побував у Чорнотичах, де будують амбулаторію сімейної медицини. Вона буде обслуговувати п’ять сіл – Чорнотичі, Киріївку, Кудрівку, Козляничі та Рудню.

Також, ще один «бонус» – розпочали реалізацію проекту за рахунок коштів бюджету участі, а саме крита велопарковка на шкільному подвір’ї.