Селищний голова взяв участь у XV Українському муніципальному форумі в Одесі

Селищний голова Андрій Портний взяв участь у ХV  Українському муніципальному форумі, що проходив 18-20 червня в м. Одеса.

В рамках Форуму відбувся День діалогу з владою, який провела Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Серед гостей Дня діалогу з владою – Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман,  Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, Спеціальний уповноважений Уряду Німеччини з питань реформ в Україні Георг Мільбрадт, народний депутат України, представник Голови АМУ у Верховній Раді України Оксана Продан, і, звісно, голова АМУ, міський голова Києва Віталій Кличко.

На форумі також були присутні й інші голови громад, керівники органів місцевого самоврядування, представники центральних органів державної влади, народні депутати України та міжнародні партнери реформи місцевого самоврядування. Всього майже 500 осіб.

Форуму передбачав три тематичні дні:

• 18 червня – День Діалогу з владою, проводиться в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС);
  • 19 червня – День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, проводиться в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні»;
  • 20 червня – День економічного розвитку українських міст.

Загалом, на форумі обговорили подальший розвиток реформи місцевого самоврядування, пріоритети місцевого економічного розвитку, напрями підвищення ефективності залучення інвестицій, приклади інвестиційних успіхів в Україні.

Сосницька селищна рада