Селищний голова прийме участь у конференції «Сприяння сталому розвитку країн Східного партнерства»

26-27 жовтня в м. Єреван, столиці Вірменії, відбудеться дводенна міжнародна конференція «Сприяння сталому розвитку країн Східного партнерства» участь в якій прийме селищний голова Андрій Портний.

Всі витрати по поїздці у Єреван покриваються організаторами Міжнародного форуму угоди мерів.

Представники центральних, регіональних та місцевих органів влади країн Східного партнерства зберуться в Єревані щоб обговорити найбільш важливі питання розширення можливостей регіональних органів влади і громадян, адміністративну реформу і децентралізацію, як ефективний інструмент для досягнення сталого розвитку, а також стимулювання активної участі на місцевому рівні в економічному розвитку в країнах Східного партнерства.

Кульмінацією першого дня конференції стане церемонія урочистого підписання мерами міст та селищ з різних країн Східного партнерства «Угоди мерів по клімату і енергії».

Другий день конференції присвячений обговоренню перспектив і переваг «Угоди мерів по клімату і енергії». Учасники також ознайомляться з досягненнями і попередніми результатами реалізації «демонстраційного проекту Угоди мерів».

Конференція надасть унікальну можливість для активізації спільних зусиль в інтересах сталого муніципального розвитку та обміну досвідом успішної модернізації міської інфраструктури в містах країн Східного партнерства.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: