Шановна громадо! Щиро вітаємо кожного з вас з Днем вишиванки!

Україна – це чарівний і благодатний край, і тут із сивої давнини живе мудрий і добрий, творчий і натхненний народ. Саме тому, мабуть, наш народ і подарував світові неповторну українську вишивку, за якою нас упізнають в різних куточках світу.

Сьогодні, незважаючи на карантинні обмеження, українці як у кожному куточку нашої держави, так і в усьому світі одягнуть вишиванки в знак солідарності з усім українським народом.

Це свято досить молоде, але з кожним роком воно набуває все більшого визнання та все ширшою стає його географія.

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни та рідної Сосниччини!

Слава Україні!