Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Вже пройшло 32 роки, коли 26 квітня 1986 року, сталася одна з найстрашніших техногенних катастроф – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Вона забрала тисячі життів рятувальників і жителів околиць Чорнобиля.

Ця подія стала нагадуванням всьому людству про те, що мирний атом вимагає особливо обережного і дбайливого ставлення, інакше цей потужний енергетичний ресурс перетворюється в небезпечну руйнівну силу.

Незважаючи на минулі роки незмінним залишається одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха. Низький уклін усім тим, хто віддав своє життя, своє здоров’я ліквідовуючи наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та будуючи об’єкт «Укриття».

Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Від громади селища та себе особисто щиро бажаю Вам, шановні ліквідатори, та Вашим рідним і близьким, міцного здоров’я, щастя, миру, добра й злагоди. Я переконаний, що наші серця ніколи не збідніють на вдячність та чуйність, а гуманізм і доброчинність стануть підґрунтям для якісних змін у ставленні до рятівників сучасної цивілізації.

Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя передчасно обірвав смертоносний атом.

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної рад
— селищний голова Андрій Портний

Сосницька селищна рада