Шановні мешканці багатоквартирних будинків

На даний час у Ваших будинках надаються такі  послуги, як:

 1. Вивезення твердих побутових відходів.
 2. Витрати на розміщення та утилізацію твердих побутових відходів.
 3. Обслуговуавння внутрішньо будинкових систем водопостачання та водовідведення.
 4. Обслуговуавння димових та вентиляційних каналів.

Цей перелік послуг є обов’язковий і він затверджений рішенням Сосницької селищної ради № 138 від 16.05.2011 року.

В зв’язку зі змінами в законодавстві, КП «Сосницьке  комунально-житлове управління» проводить роботу по перегляду  тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Повідомляємо Вас, що згідно Постанови Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» мешканці багатоквартирних будинків також можуть отримувати такі послуги:

 1. Прибирання прибудинкової території (ручним та механізованим способами)
 2. Прибирання сходових кліток (ручним та механізованим способами)
 3. Прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі
 4. Дезінсекція
 5. Проведення поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, розташованих на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (зокрема, спортивних, дитячих та інших майданчиків)
 6. Поливання дворів, клумб і газонів
 7. Прибирання і вивезення снігу, посипання призначеної для проходу та проїзду частини прибудинкової території протиожеледними сумішами (зимове прибирання).

Для максимального врахування Ваших побажань та включення у тариф, просимо в період до 26 грудня 2016 року провести збори мешканців Вашого будинку на яких розглянути питання переліку послуг, які  Ви бажаєте отримувати додатково до обов’язкових послуг. Рішення зборів просимо оформити протоколом та копію надати до КП «Сосницьке КЖУ».

У разі ненадання протоколів в установлений термін, підприємство вважатиме, що мешканці не визначились з  переліком додаткових послуг та тариф для будинку буде розрахований виходячи з переліку обов’язкових послуг, затверджених Сосницькою селищною радою.

Довідки за тел.. 2-12-32, 0504476113, 0961136356.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: