Шановні педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Днем вчителя!

Шановні працівники освітніх установ – шкільні вчителі, вихователі дитячих садків, викладачі технікуму і ліцею, педагоги закладів додаткової освіти, ветерани педагогічної праці!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

День вчителя – одне з найсвітліших і добрих свят в нашій країні. У кожного з нас є вчитель, якого ми пам’ятаємо все життя, який своїм талантом і прикладом показав нам, як долати труднощі, вірити в себе і свої сили. Воістину безцінний той внесок, який вчителі вносять в навчання і виховання наших дітей.

Саме від педагога, його професійних і людських якостей багато в чому залежить доля учнів, їх завтрашній день, майбутнє України. Ви – головне багатство нашої освітньої системи. Завдяки вашому професіоналізму, терпінню, любові до своєї справи і дітей розкриваються і реалізуються здібності учнів. Ви допомагаєте їм визначити своє майбутнє покликання, обрати життєвий шлях.

Низький уклін і тим, хто віддав системі освіти кращі роки свого життя і знаходиться на заслуженому відпочинку.

Я хочу подякувати всім вам, шановні педагоги, за щоденну копітку працю, за те, що ви знаходите сили на кожного свого вихованця, залишаєтеся творчими, впевненими в своїх силах професіоналами.

Нехай тепло душі, яке ви щедро віддаєте дітям, повертається до вас здоров’ям, щастям і енергією для нових шляхетних звершень в ім’я майбутнього нашої громади, України.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний