Щодо благоустрою кладовищ

Наближаються Поминальні дні або Проводи, чи так звані «Діди» як їх називають в Сосниччині. Це чи не єдині дні протягом року, коли тихе кладовище перетворюється на людне і галасливе місце.

Однак цього року цей стереотип не стосувався нашого селища, так як починаючи ще з березня на кладовищах збиралися жителі Сосницької громади для проведення акції по розчищенню і прибиранню території.

Селищна рада відповідально підійшла до питання прибирання кладовищ, тому такі акції проводилися майже щосуботи. До активних робіт приєднувались не тільки жителі краю, але й депутати селищної ради, які на власному прикладі продемонстрували істотність такої роботи. Приєдналися до акції й голова районної ради Жуковецький В. Г та його заступник Смаглюк Г. А.

За цей термін були прибрані кладовища на В’юнищі, в районі Новоселля, в с. М.Устя та с. Ганнівка, а також сосницьке центральне кладовище.

Масштаби впорядкування кладовищ значні, але селищній раді, як і громаді, має бути соромно за вхідні ворота на центральне кладовище. Тому ми спільними зусиллями маємо привести їх в належний стан. З цією метою в період поминальних днів буде встановлена скринька для збору пожертв на придбання та встановлення нових воріт.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: