Щодо ремонту автомобільної дороги «Корюківка – Матвіївка – Сосниця»

Ми дуже вдячні службі автомобільних доріг у Чернігівській області за проведений ремонт дороги «Сосниця – Шаповалівка», дорожнє покриття якої перебувало у вкрай незадовільному стані.

Однак, не краща ситуація склалась і на автомобільній дорозі «Корюківка – Матвіївка – Сосниця» (між селами Полісся – Волинка близько 7 км, та Волинка – Лави – 1 км), де утворилися прогресуюча ямковість та вибоїни.

На зазначеній автомобільній дорозі ямковий поточний ремонт за останні 3 роки не проводився, і тому стан дороги став вкрай незадовільним, що викликає невдоволення серед жителів зазначених населених пунктів, водіїв транспортних засобів та маршрутних автобусів.

З метою збереження даної автомобільної дороги, недопущення виникнення аварійних ситуацій та підтримання її в проїжджому стані Сосницька селищна рада знову звернулась до служби автомобільних доріг у Чернігівській області з проханням посприяти в проведенні ямкового ремонту дорожнього покриття на вищевказаній дорозі.

Згідно отриманій відповіді, ця дорога потребує виконання поточного середнього ремонту орієнтовною вартістю робіт 285,6 млн грн.

Також в листі було запропоновано вирішити проблему за рахунок інших джерел, в тому числі і співфінансування з бюджету ОТГ. Тому при формуванні бюджету на новий рік депутатами селищної ради буде розглядатись можливість співфінансування.