Синоптики прогнозують на 10 січня туман і слабку видимість на дорогах

У п’ятницю, 10 січня, в північних, центральних і південних областях України очікується туман, а видимість на дорогах становитиме 200-500 метрів. Про це повідомили синоптики Укргідрометцентру.

За даними синоптиків, у північних областях пройдуть невеликі дощі, температура вдень підвищиться до +4, а вночі опуститься до -1 градуса. На сході країни без опадів, вдень температурний стовпчик покаже 3 градуси тепла, а вночі похолоднішає до -3 градусів. У південних областях та в Криму вдень потеплішає до +6, а вночі температура опуститься до -2 градусів. На заході України в деяких областях пройдуть дощі, максимальна температура вдень становитиме 7 градусів тепла, а вночі похолоднішає до -2.

У зв’язку з цим метеорологи рекомендують водіям під час керування автомобілем у тумані дотримуватися наступних порад:

• знизити швидкість руху;
  • за наявності протитуманних фар увімкнути їх разом із ближнім світлом;
  • утримувати безпечну дистанцію з іншими автомобілями;
  • у разі зупинки ввімкнути аварійну світлову сигналізацію;
  • уникати різких маневрів на дорозі.