Служба зайнятості інформує

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

Так, протягом  І кварталу 2021 року лави безробітних в області поповнили 7,2 тис. громадян, що на 31% більше, ніж за відповідний період торік, в тому числі у Сосницькому  районі 191 чоловік, що на 37,4% більше ніж минулого року. Всього ж на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 20,2 тис. безробітних, в тому числі в Сосницькій районній філії Чернігівського ОЦЗ 622 безробітних громадян.

До активних програм сприяння зайнятості протягом січня-березня 2021 року залучено 3,7 тис. безробітних. Зокрема, 2,4 тис. осіб працевлаштовано. Крім того, 494 безробітних залучено до тимчасової зайнятості та 733 – охоплено професійним навчанням, в тому числі Сосницькою районною філією працевлаштовано  55 безробітних громадян,  залучено до тимчасових робіт 13 чоловік, проходило професійне навчання 18 безробітних.

Протягом І кварталу в базі вакансій обласної служби зайнятості були наявними майже 5,6 тис. пропозицій роботи, а це майже на 30% менше, ніж за цей період торік, в тому числі у Сосницькому районі 97 вакансій, що на 8 більше минулого року.

Станом на 1 квітня 2021 року в області налічувалось майже 13,5 тис. офіційно зареєстрованих безробітних, що на 23% більше, ніж на цю дату торік. Водночас роботодавці потребували 1,4 тис. працівників. Тож на кожне вільне робоче місце претендувало 9 осіб (рік тому було 18).

В Сосницькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості станом на 01 квітня 2021 року  налічувалось 483 безробітних,що на 15% більше минулого року. Потреба підприємств в працівниках становила 38 осіб. Тож на кожне вільне робоче місце претендувало 13 безробітних ( рік тому було 42).

                                                            Директор Сосницької районної філії

                                                      Чернігівського обласного центру зайнятості

                                                    Світлана Римар

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: