Сьогодні 33 роки від дня Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, з нагоди 33 роковин Чорнобильської трагедії у Сосниці, біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь керівники громади, чорнобильці, представники учнівської та студентської молоді, засобів масової інформації та громадськість селища.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто першим прийняв на себе удар страшної екологічної катастрофи.

Чорнобильська біда торкнулася сотень тисяч українців – ліквідаторів, переселенців, дітей та дорослих. Завдяки мужності ліквідаторів, ми сьогодні можемо згадувати про ті події. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей, наслідки могли б бути набагато гірші. І невідомо, чи багато хто з нас зміг би сьогодні мати таке щастя – бути живим і насолоджуватися життям.

Тому наш святий обов’язок пам’ятати, якою дорогою ціною дісталась перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців за мужність, стійкість, терпіння, наполегливість у подоланні труднощів, що випали на їхню долю.

Сосницька селищна рада