Сьогодні стартувало голосування за проекти громадського бюджету 2019

Голосування триватиме з 19 квітня по 19 травня 2019 року.
Кожен мешканець, офіційно зареєстрований на території Сосницької ОТГ, має право проголосувати за проекти, які будуть реалізовуватись на відповідній території громади.

Отже, у голосуванні беруть участь наступні проекти.

Перелік проектів

Сосниця (разом з Малим Устям та Ганнівкою)

• Організація світлового забезпечення культурно-масових заходів, що проводяться на території громади (автор Валерій Панкевич) – 62 500 грн;
  • Монтаж дерев’яних кладок на річці Убідь (автор Віталій Супрун) – 30 000 грн;
  • Встановлення велопарковки на території гімназії ім. О.П.Довженка (автор Наталія Душик) –
    62 482 грн.

Волинківський старостат

• Обігрів глядацького залу Волинківського сільського будинку культури(автор Ольга Сипченко) – 20 017 грн.

Загребельський старостат

• Створення сучасного простору для розвитку та дозвілля дітей та молоді в Загребельському сільському клубі (автор Наталія Кравченко) – 29 100 грн.

Киріївський старостат

• Встановлення булер’яну в Киріївському Центрі народних традицій та дозвілля(автор Василь Сенча) – 14 759 грн.

Матвіївський старостат

• Оновлення матеріально-технічної бази спортивного залу Поліського клубу (автор Людмила Ревенко) – 14 360 грн.

Чорнотицький старостат

• Благоустрій джерела святих апостолів Петра й Павла (автор Ярослав Дендак) – 28 300 грн.

Голосування

Сосничани вкупі з ганнівчанинами та малоустенцями мають на вибір 3 проекти, серед яких мають право обрати ОДИН чи ДВА проекти.
В решті сіл мешканці мають право голосувати лише за ОДИН проект. По селам в 2019 році подано лише по одному проекту (на жаль). Але якщо ми не отримаємо жодних голосів у підтримку, проекти не будуть реалізовані.

Голосувати можна в два способи:

• Онлайн, в інтернеті через сайт sosnitsa-otg.ci.org.ua. Тут необхідно пройти процедуру реєстрації, або ж авторизації, якщо ви уже зареєстровані. Радимо спочатку добре обдумати свій вибір, бо переголосувати не можна.
  • Офлайн, берете паспорт або ID картку, приходите в Сосниці в селищну раду в часи її роботи (по селам приходите до старостату в часи їх роботи), заповнюєте бланк для голосування (там необхідно вказати прямо в бланку на голосування свої персональні дані – ПІБ, дату народження, паспортні дані, адресу реєстрацію), відмічаєте обрані проекти і вкидаєте в скриньку для голосування.
    Якщо Вам простіше роздрукувати бланк для голосування самостійно, то за посиланням Громадський бюджет в папці «Бланки» знаходите відповідний бланк, роздруковуєте , заповнюєте, берете заповнений бланк і паспорт (ID картку) і несете в пункт для голосування.

Наші спеціалісти будуть заносити в систему sosnitsa-otg.ci.org.ua дані з паперових бланків голосування, і ви зможете бачити реальну картину голосування.

І хай переможуть найкращі проекти. Бо перемагає небайдужий!

Сосницька селищна рада