Сьогодні стартує прийом проектів для участі у конкурсі «Громадський бюджет – 2019»

Сьогодні, 1 лютого  розпочинається прийом проектних пропозицій мешканців громади для участі у конкурсі проектів «Громадський бюджет». Ідеї, які наберуть найбільшої підтримки, будуть реалізовані у 2019 році.

Що можна зробити за рахунок Громадського бюджету?

Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, мікрорайону, скверу, парку, модернізувати інфраструктуру, організувати культурно-мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток громади, підвищення його комфортності та привабливості.

Суми цього року збільшено. Всього – 250 000 грн.!

Вартість проекту для різних частин нашої громади не має перевищувати наступних вимог:

• Сосниця, Мале Устя, Ганнівка – 62 500 грн.
  • Волинка – 20 017 грн.
  • Матвіївка, Полісся – 14 360 грн.
  • Чорнотичі – 28 430 грн.
  • Загребелля, Масалаївка, Гапішківка – 29 192 грн.
  • Пекарів, Костирів, Кнути, Синютин – 18 240 грн.
  • Киріївка – 14 760 грн.

Це буде вашою історією успіху! Бо перемагає точно небайдужий!

Положення, інструкції, бланк заявки проекту Конкурсні вимоги Інструкція з проектної заяви