Сьогодні у Чорнотичах святкують День села

Сьогодні в Чорнотичах відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Згідно із церковним календарем православними християнами сьогодні вшановують пам’ять святих апостолів Петра і Павла, які зробили вагомий внесок у розвиток християнства. Тому сьогоднішній день розпочався з ранкового служіння в церкві, продовжився хрестинною ходою до кринички і освяченням води.

Після цього з різних куточків села сім’ями і поодинці, гарно вбрані дівчата і хлопці, статечні чоловіки і причепурені бабусі, молоді мами і татусі з малечею на руках і у візочках поспішали до сільського клубу, де і відбулась урочиста частина свята.

Гуляння продовжились святковою концертною програмою за участю сільських творчих аматорів.