Сьогодні у селищній раді защедрували

Світла доброзичлива атмосфера Різдвяних свят наповнила наше селище. І цей робочий тиждень для працівників селищної ради почався новорічними віншуваннями.

Гучними щедрівками привітали учасники творчого Народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» працівників нашої державної установи з Новим роком, побажали здоров’я, благополуччя, достатку, радості і миру.

Керівництво та працівники селищної ради щиро подякували всім за вітання та чудові щедрівки.

Як і годиться господарям, селищний голова Андрій Портний віддячив щедрівникам гостинцями.

UPD. Щойно зі своїми Новорічними привітаннями до нас завітали з Волинки. Аматорський колектив запальними щедрівками побажали всім здоров’я, достатку, любовіі і миру.

Дякуємо щедрувальникам за позитивні емоції та радість, які вони нам подарували.

Сосницька селищна рада