Сьогодні у Сосницькій селищній раді лунали колядки

У зимову святкову пору, коли трапляються дива, оживає казка та збуваються мрії, з Різдвяною колядою з найкращими привітаннями до Сосницької селищної ради завітали учні музичної школи ім. Марка Полторацького та подарували дивовижне відчуття святкової радості та спокою.

Дівчатка, у святкових образах, із зіркою та радісним блиском в очах, виконували тематичні пісні та побажали побажали селищному голові та очолюваному ним колективу міцного здоров’я у Новому році, миру, добра, щастя, успіхів, чудового настрою та усіляких гараздів.

Селищний голова Андрій Портний щиро подякував за вітання та, як і годиться, віддячив колядникам гостинцями та побажав всім міцного здоров’я, миру, злагоди, а маленьким вихованцям, щоб вони розвивали свої таланти і прославляли наше рідне селище.

Ми щиро вдячні нашим гостям за гарні привітання та дуже хочемо, щоб віра у диво не зникала ніколи. В ці святкові дні бажаємо всім миру і добра, любові та щастя, тепла і затишку в домі, а навколо хай відбуваються тільки гарні події!