Сьогодні в області планово перевірятимуть систему оповіщення

З січня 2014 року останнього вівторка кожного місяця на Чернігівщині планово перевіряють регіональну систему централізованого оповіщення населення.

Зазначена процедура планується й сьогодні.

Повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації до населення доводяться за допомогою радіоретрансляційних вузлів та по Першому каналу Українського радіо за допомогою ефірних радіо передавальних станцій у Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгороді-Сіверському, Сосниці, Корюківці та Холмах. З такою метою використовується і станція «Наше радіо» (Чернігів). Є можливість звукового повідомлення і на телебаченні, зокрема на UA:Чернігів. Інформація про перевірку системи на названих ресурсах сьогодні з’являтиметься з 13.00 до 14.05, — повідомив директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев.

У 2015 році проведено модернізацію системи оповіщення.

На пункті управління Департаменту встановлено автоматизоване робоче місце, яке дозволяє проводити оповіщення керівного складу, чергових служб області та районів по мобільних та стаціонарних телефонах. Цією системою скористалися при виникненні надзвичайної ситуації в Ічні. Зокрема, це допомогло оперативно відреагувати, — наголосив Сергій Болдирев.

Окрім того, Департамент постійно поширює інформацію про правила поводження при виникненні тієї чи іншої надзвичайно ситуації.

Поінформований — значить озброєний!

Сосницька селищна рада