Сьогодні вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Саме цього дня у селищному будинку культури відбулися святкові урочистості, в яких взяли участь  голова Сосницької селищної ради Андрій Портний, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Ігор Кустенко та помічник народного депутата Анатолія Євлахова Іван Портний.

Керівники привітати працівників, ветеранів, аматорів культури та майстрів народного мистецтва, побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги, особистого щастя та мирного неба над Україною.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено грамотами районної та селищної ради.

Завершилося свято чудовими музичними вітаннями від колективів будинку культури, пісні у їх виконанні додали святкового настрою присутнім в залі.