Сосницька громада взяла участь у співбесіді з представниками Програми DOBRE

Представники Сосницької громади, яка, до речі, пройшла конкурсний відбір і стала півфіналістом Програми USAID DOBRE, взяли участь у онлайн-співбесіді з фахівцями програми. Представляли громаду не тільки голова і працівники апарату селищної ради. Участь у заході також взяли й представники інших сфер, таких як депутатський корпус, молодь, бізнес та громадськість.

Учасники обговорили обсяг робіт громади в рамках DOBRE, висловили свої очікування від програми і бачення подальшого розвитку. Під час співбесіди кандидатів запитували про успішний досвід, і тут важливо розуміти, що такий досвід у Сосницькій громаді вже є. Наприклад, у нас вже 4-й рік працює Громадський бюджет. Також кожен представник своєї сфери діяльності розповів фахівцям DOBRE про слабкі сторони громади, покращити стан яких нам і допоможе програма.

Під кінець співбесіди всі учасники обговорили домашнє завдання, яке громада має виконати протягом наступних 2 тижнів. Це домашнє завдання буде досить цікавим і корисним для громади. Подробиці – вже зовсім скоро.

Довідково: Програма DOBRE розшифровується як «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». З 2016 року програма USAID DOBRE підтримала 75 громад у семи цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.  З червня 2020 Програма розпочинає свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській. Вона спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: