Сосницька ОТГ затвердила стратегію розвитку

На засіданні 18 сесії VII скликання Сосницької селищної ради 22 травня одноголосно прийняте рішення «Про затвердження Стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки».

Робота над першим стратегічним документом для Сосницької ОТГ тривала майже рік. За цей час відбулося п’ять засідань робочої групи та декілька робочих зустрічей з експертами і консультантами. Прийняттю Стратегії передувала значна робота з вивчення ресурсного потенціалу громади, вивчення громадської думки шляхом анкетування, проведення громадських обговорень в населених пунктах громади та інше. Всією цією роботою займалася створена відповідна робоча група в складі депутатів селищної ради, працівників місцевого самоврядування, в.о. старост сіл, активістів та місцевих бізнесменів.

Координували роботу та забезпечували технічний супровід розробки Стратегії представники Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Методичне забезпечення, експертний аналіз даних і результатів досліджень, надання консультаційних послуг з питань стратегічного планування забезпечував Володимир Бойко – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

Під час розгляду на сесії селищної ради Андрій Ткач представив напрацьований проект стратегічного бачення майбутнього громади, основні напрямки розвитку та шляхи їх досягнення. В результатів Стратегія розвитку Сосницької громади була підтримана за підсумками одноголосного голосування.

Серед пріоритетів розвитку, визначених громадою до 2027 року – збереження її середовища, підвищення ступеня комфортності, формування безпечного простору для життя та ведення бізнесу, стимулювання громадянської та підприємницької активності, розвиток власних продуктивних сил, зокрема туризму, урізноманітнення його форм, модернізація інфраструктури, розширення пропозиції робочих місць ті інше.