Сосницька селищна рада оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради

1. Назва й місцезнаходження об’єкта:

частина нежитлового приміщення ( 1 кімната) за адресою смт Сосниця, вул. Освіти, 15 загальною площею 16,4 кв.м.

1. Цільове використання об’єктів: всі види цільового використання, не заборонені Законодавством.
  2. Розмір орендної плати:буде визначений відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради, затвердженої рішенням 8 сесії Сосницької селищної ради VІІ скликання від 15 червня 2018 року.
  3. Орендодавець Сосницька селищна ради.
  4. Заяви про оренду вищевказаного майна спільної власності територіальної громади приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення на офіційному сайті Сосницької селищної  ради. Бажаючим орендувати приміщення необхідно подати відповідну заяву до Сосницькоїселищної  ради за адресою: вул. Грушевського, 15, .Сосниця, Чернігівська область, 16100.
  5. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявника, що викладаються в заяві на оренду майна, а саме: зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням; погодження з умовами типового договору оренди; погодження з базовою орендною платою.
  6. Термін, на який майно передається в оренду:  до 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником.
  7. Заявник, із яким укладається договір оренди, компенсує Орендодавцеві вартість проведеної незалежної оцінки майна.
  8. Ознайомитись з умовами Типового договору оренди нерухомого майна, положенням про порядок передачі майна в оренду, а також із переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою, можна у Сосницькій селищної  раді за адресою: смт. Сосниця, Грушевського, 15