Сосницька селищна рада повернула громаді місцевий ринок

Сосницька селищна рада домоглася розірвання договору з орендарем місцевого ринку – тривале протистояння в судах закінчилося на користь громади.

З цієї нагоди селищний голова Андрій Портний зустрівся з орендарями торгівельних об’єктів, щоб обговорити майбутні зміни.

Отже тепер ми маємо можливість сучасно облаштувати територію для торгівлі. Тут планується обладнати комфортні торгові ряди, місця для паркування, влаштувати освітлення, капітально відремонтувати громадську вбиральню та інше. Сам ринок буде павільйонного типу, а всі павільйони матимуть єдину візуальну форму.

Вже в другому півріччі цього року ми почнемо планувати заходи, щоб поступово привести ринок в порядок. А як це все буде виглядати – вирішуватимемо спільно з орендарями павільйонів.