Сосницький районний сектор долучився до написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

9 листопада відзначається День української писемності. Цьогоріч у переддень  свята Українське радіо провело щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

Працівники Сосницького районного сектору філії Центру пробації в Чернігівській області взяли участь в акції та залучили до написання диктанту засуджених осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку в органі пробації.

Було приємно спостерігати, як відповідально поставились до написання диктанту підоблікові. Хлопці уважно слухали, писали старанно, розбірливо.

По радіо звучав голос українського педагога, лінгвіста Олександра Авраменка. Текст диктувався виразно, відповідно до норм літературної мови, з правильним інтонуванням звукового потоку, у такому темпі, що всі учасники встигали вільно його записувати. Та й сам текст був доволі цікавим: про історію української писемності.

По закінченню диктанту роботи всіх учасників було сфотографовано та направлено на електронну адресу Українського радіо.

Участь у подібних акціях спонукає поглиблювати свої знання, любити та поважати українську мову.  Адже знання рідної мови свідчить про високоосвіченість, духовність, культурність людини.

Начальник Сосницького РС філії Центру пробації  в Чернігівській області Ольга Циганок