Сосницькому будинку культури – 55 років!

55 років – це значний проміжок в житті однієї людини. За цей час людина переживає життєві випробовування, падіння і злети, радості й жалі. Великий це період і для закладу культури. І складніший навіть за людське життя, бо культура відображає історію народу охоплює життя всіх жителів селища.

За 55 років Будинок культури був свідком багатьох хороших та цікавих подій. Він залишається улюбленим місцем дозвілля жителів селища, місцем, де панує атмосфера щирості, доброзичливості, співдружності та натхнення. Працівники культури, які працюють та працювали на протязі всього історичного шляху будинку культури, внесли неоціненний вклад у становлення своєї установи. Віддаючи улюбленій справі всі сили, талант, творчу енергію, вони змогли домогтися того, що місце їх роботи стало воістину Храмом Культури.

Тому і сьогодні головне в будинку культури – це аматори  сцени, це активні жителі громади, які підтримують розвиток культури. На кожне свято залу наповнюють справжні шанувальники мистецтва. Бо на сцені щоразу вирує феєрія усіх жанрів.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: