Сосниця готується до реалізації проектів за кошти ДФРР

У Чернігівській ОДА відбулося чергове засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Одне з розглянутих питань – результати оцінювання проектів на 2020 рік та затвердження відповідного рейтингового списку.

Усього на конкурс заявниками подано 232 проекти, серед яких – проект закупівлі ямкового ремонтера в рамках договору співробітництва Сосницької, Коропської та Корюківської ОТГ йде першим у затвердженому сьогодні рейтинговому списку.

Вище 43 балів рейтингової оцінки – ще один проект співробітництва Сосницької ОТГ, Лавської та Спаської сільських рад щодо поліпшення стану довкілля та утилізації ТПВ.

Поряд з 42.5 балами – проекти створення Молодіжного центру та реконструкції Сосницького стадіону.

Тепер будемо очікувати ухвалення державного бюджету на 2020 рік, де буде визначена сума коштів на ДФРР взагалі і по Чернігівській області зокрема.