Сосниця і Пільзно підписали договір щодо співпраці

Літом цього року польська делегація Асоціації гмін басейну річки Віслока, а саме представники дванадцяти гмінів, перебували з робочим візитом на Чернігівщині. Тоді, щоб обговорити питання співробітництва, та остаточно узгодили деталі наміру укласти угоду про партнерство Сосницької ОТГ з польським містечком Пільзно, Андрій Портний особисто зустрівся з війтами та бурмістрами гмін.

Разом з Чернігівським центром підвищення кваліфікації нам вдалося досягнути домовленостей про укладання відповідних угод.

Таким чином, напередодні Дня місцевого самоврядування, 6 грудня в місті Ясло зібралися друзі, побратими, ті, хто будує історію стосунків не лише між містами, а й між державами, ті, хто формує майбутнє країн. Саме цього дня відбулася непересічна подія для Сосницької громади – Андрій Портний та Єва Голембовська (Ewa Gołębiowska), бурмістр Пільзно, підписали договір про співпрацю.

Угодою передбачено  запровадження довгострокових дружніх взаємовигідних відносин  між Сосницею та Пільзно,  інвестиційне, економічне співробітництво, співпраця та обмін досвідом у сфері науки, освіти, охорони здоров’я, культури і мистецтва, туризму, спорту, пожежно-рятувальної служби, комунального господарства, екології та раціонального використання природніх ресурсів, збереженні культурної спадщини та інших видів співробітництва, участь у програмах культурного обміну, обміну молодіжними та учнівськими делегаціями.

Щиро сподіваємося, що співпраця між містами-партнерами буде плідною та принесе користь громадам обох міст.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<