Сосницька ОТГ придбає асфальтовий міні-завод для обслуговування доріг громади

Сосницька, Корюківська та Коропська ОТГ вирішили зробити інноваційний крок у напрямку ремонту та обслуговування шляхів та доріг на власних територіях.

Сьогодні всі три сторони підписали договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Поліпшення дорожніх умов та транспортного обслуговування населення громад Сосницької, Коропської селищних рад та Корюківської міської ради».

Цей договір передбачає закупівлю спільного пересувного міні-асфальтного заводу (машина для ямкового ремонту). Це дасть змогу виконувати ремонти доріг власними силами і коштом. До того ж, буде суттєва економія, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх  фірм та компаній була дуже великою.

Більш того, громади планують заробляти на цьому проекті гроші, надаючи послуги сусіднім територіям.

Сосницька селищна рада