Сосницька ОТГ приєдналась до Європейської ініціативи «Угода Мерів за економічне зростання»

18 грудня 2018 року Сосницька селищна рада дала згоду Сосницькому селищному голові Портному А.Д. підписати заявку на вступ до Європейської ініціативи «Угода Мерів за економічне зростання».

Проект «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Участь у Ініціативі передбачає тривалу підготовку планів соціально-економічного розвитку протягом 12 місяців з моменту підписання Угоди, та в майбутньому отримати відповідну фінансову підтримку для реалізації таких планів.

І ось минулого четверга, 14.03.2019 р. , Сосницька селищна рада отримала сертифікат, який підтверджує приєднання Сосницької громади до Ініціативи.

Коротка відео-анімація про Ініціативу “Мери за економічне зростання” – з українськими субтитрами: