Сосницькі рятувальники проводять інформаційно-профілактичні заходи

Провели Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

17  травня 2018 року Сосницькі рятувальники завітали до Сосницького навчально-реабілітаційного центру та провели Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності серед вихованців центру. Мета даного заходу – нагадати вихованцям перші дії під час виникнення пожежі та телефон Служби порятунку.

Для дітей рятувальники провели відкритий урок на тему: «Попередження пожеж у побуті». У доступній формі працівники Сосницького РС розповіли основні правила пожежної безпеки в побуті, наголосили на необхідності дотримання елементарних правил безпечної поведінки, порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів, а також розповіли, як правильно користуватись вогнегасником адже безпека власного життя – понад усе.

Наприкінці заходу рятувальники вручили учням та вихователям листівки з правилами пожежної безпеки у побуті та інформаційні плакати з правилами поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Сосницькі рятувальники провели рейдові перевірки місць масового відпочинку на річці Убідь

Спекотна погода сприяє тому, що громадяни масово вирушають на водойми, щоб освіжитися. Однак не всі дотримуються правил безпечної поведінки на воді, про що свідчить красномовна статистика: більше 300 загиблих на водоймах з початку року, з них тільки впродовж травня — 118 випадків.

Для того, щоб попередити людей про легковажне ставлення до безпеки – Сосницькі рятувальники 5 червня провели рейдові перевірки місць масового відпочинку на річці Убідь. Провели з відпочивальниками профілактичні бесіди, навели основні причини утоплення та вручили інформаційні листівки з основними правилами поводження під час відпочинку на водоймах.

Зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм з початку купального сезону, Сосницький РС  застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки!

Начальник Сосницького районного сектора
Управління  ДСНС України у Чернігівській області