Сосницькі рятувальники завітали до вихованців дитячого садочка «Калинка»

02 листопада в рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» Сосницькі рятувальники завітали до вихованців дитячого садочка «Калинка» в смт Сосниця.

Під час відвідин говорили про основні правила безпеки життєдіяльності. Фахівці Служби порятунку окреслили основні причини пожеж, зазначивши, що зазвичай їх виникнення супроводжується людською недбалістю та байдужим ставленням до власної безпеки.

Також не оминули актуальне нині питання щодо дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів, вони закликали педагогів пояснювати вихованцям, що до підозрілих предметів за жодних обставин не можна торкатись, а натомість повідомити про знахідки дорослих і зателефонувати до рятувальної служби за номером «101».

Рятувальники роз’яснили діткам правила безпеки вдома та на вулиці, в громадських місцях, розповіли про правила поведінки під час зимових розваг, застерегли від виходу на лід та катання на санях поблизу автошляхів.

Дошкільнятам нагадали про правила, яких потрібно дотримуватися у побуті, розповіли про чіткі дії при виникненні надзвичайних подій та пожеж. А наостанок, малюкам показали пожежний автомобіль та продемонстрували, наявні в оперативно-рятувальному автомобілі спорядження та інструменти, як ліквідувати пожежу за допомогою води, а діти в свою чергу пообіцяли рятувальникам не бавитися з вогнем та неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки.

Начальник Сосницького районного сектора Управління  ДСНС України у Чернігівській області Довгаль Є.В.